Personal tools
You are here: Home Blog Austrálie Bright - pokračování
Navigation
 
Document Actions

Austrálie Bright - pokračování

by Petra Krausová last modified 2007-12-18 18:35

Čtvrté kolo byl 55 kilometrů dlouhý race to goal.Bylo možné vybrat si ze dvou různých možností kudy letět.

Startovní pole se rozdělilo asi na půl – jedni vpravo, jedni vlevo. Nakonec se ukázala rychlejší pravá stopa - a já si vybrala zrovna tu levou :-(
Opět bylo kolo zastavené kvůli bouřce na trati, ale naštěstí až v době, kdy byla většina pilotů v cíli. Přesto, že jsem v cíli tentokrát nebyla mezi první desítkou, tak mi v celkovém hodnocení tohle kolo zas o kousek polepšilo. Celkově jsem třetí y chlapů :-) Tomáš drží vedení a druhý je Craig Collins (Nový Zéland) . Ale na paty mi šlape Karel, na kterého mám jen asi dvacet bodů.... Večer jsme zvaní na party k místnímu MAC dealerovi a takové nabídky se neodmítají. Náladu nám ještě cestou vylepšilo setkání s klokanem, o kterých sice všichni tvrdí, že je jich tu spousta, ale my zatím viděli jen dva. Večírek se vydařil,nevím v kolik přesně jsme šli spát, ale když jsem v sedm ráno vstávala a jako každý den se chystala běhat, nebylo mi zrovna do běhu :-)
Už při startu pátého kola bylo jasné že dnešní den bude provázený silným větrem a dlouhé rameno proti větru na trati celkem 53 kilometrů dlouhé nebude jednoduché. A nebylo. První partička sedla na cestě proti větru a já po celkem náročném boji v údolíčku, kde nebylo možné přistát jinde než na vysokých eukalyptech, jsem byla nakonec ráda když jsem seděla na stejném místě jako kluci. Ovšem tentokrát se pomalejší skupinky trefily do lepšího intervalu a přelítli nám vysoko nad hlavou. Nakonec bylo kolo opět zastavené kvůli bouřce, takže do cíle nestihl doletět nikdo. Tak uvidíme, jak nám to zamíchá pořadím.
Zítra je poslední den závodu a my už se těšíme na zasloužený odpočinek u moře a na kitování.
Zatím ahoj. Petra


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: