Personal tools
You are here: Home Blog PWC Švýcarsko
Navigation
 
Document Actions

PWC Švýcarsko

by Petra Krausová last modified 2007-12-18 16:54

Druhý závod letošní série světového poháru se letěl v samém středu švýcarských Alp, v horském středisku Crans Montana

Ve druhém dubnovém týdnu jsme mezi alpskými velikány odletěli čtyři kola v délce mezi 50 a 75 kilometry, při kterých se mnohdy jen těžko dal vnímat fakt, že se má závodit a ne se „kochat“ okolní přírodou. Výhled na Matterhorn a ostatní úžasné kopce a otočné body jako ledovcové jezero v zavřeném zasněženém údolí se slovy popsat ani nedají. Jen počasí si s námi tak trochu zahrávalo a föhnová situace nám mnohdy umožnila letět jen v uzavřeném údolí, které je dobře chráněné před větrem. Vrchlíky nám však stále naznačovaly, že létání při föhnu je tak trochu adrenalinová záležitost, ale Magus3 mně nezklamal a v každém kole bezpečně dopravil až do cíle.

 

 

 

 

Našemu malému, ale českému týmu se opět dařilo slušně, v hodnocení zemí jsme skončili na pátém místě. Za povšimnutí stojí určitě druhé místo Martina Orlíka v průběžném pořadí PWC v závěsu za Alexem Hoferem. Já jsem asi zklamala silný tým Švýcarek, protože se mi poměrně dařilo a odvezla jsem si trofej za první místo do Čech. Jen nevím, jak byla myšlená trofej pro vítězku. Dostala jsem totiž mikrovlnou troubu, a tak se vysvětlení nalézá hned několik. Možná se mám místo lítání začít učit vařit??? Ale to je opravdu nebezpečné, hlavně pro mé okolí. Nebo že by ten program na pečení měli využít v Macu na pečení Maců na další sezónu J? Anebo mi můj osobní trenér Slíva připraví něco vypečeného pokaždé, když se vrátím domů ze závodů?

 

 

 

Výsledky: 1. Steve Cox, CH, 2. Stefan Morgenthaler, CH, 3. Norman Lausch, Ger. Ženy: 1. Petra Krausová, CZE, 2. Elizabeth Rauchenberger, CH, 3. Nicolle Nussbaum, CH. A pokud vás zajímá více podrobností, najdete je na www.pwca.org .


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: